logo

Kubki z napisem zgorzelec

Załóż osobiste koło naukowe

Koło naukowe to coś, co doskonale odnajduje się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspomaga w ewoluowaniu swoich pasji i dostarcza punkty, za które można pozyskać stypendium, ale służy ustanawianiu się przyjaźni a także zawiązywaniu więzi, które trwać będą dłużej niż uczelnia. Czasem jednakże na naszym wydziale czy też kierunku brak osób którzy czynią akurat to, co akurat nas by intrygowało. Co wówczas zdziałać? Oczywiście wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak banalną sprawą, jednakże przy odrobinie zacięcia i pomocy chociaż kilku ludzi zainteresowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co wymagane, to znaczy formalności, donoszenie papierów, szukanie wolnej sali będzie wam już niesłychanie dobrze znajome i zaczniecie się trudnić tym, co sympatyczne – wymyślaniem logo, rozsądzaniem czy wolicie wysuwać się poprzez kubki z tekstem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Ważną kwestią będzie podanie do globalnej wiadomości faktu waszego istnienia. Ogłaszajcie się zatem – w uczelnianej gazetce, poprzez twórcze plakaty przyciągające wzrok, za pomocą wywiadów w radiu studenckim. Planujcie wydarzenia i inspirujcie wszystkich do wejścia w wasze szeregi – parę eskapad a przy tym imprez stanowczo powinna zachęcić rzesze osób do utworzenia z wami czegoś szałowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, nadmienione wcześniej kubki z tekstem bądź czapki z waszymi rysunkami. Bez wątpienia nie pożałujecie a także pozyskacie pokaźne zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.