logo

Kubki z nadrukiem jawor

Załóż swoje koło naukowe

Koło naukowe to coś, co kapitalnie odnajduje się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspiera w rozwijaniu swoich pasji i zapewnia punkty, za które można pozyskać stypendium, ale służy ustanawianiu się przyjaźni a także zakładaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej niż szkoła wyższa. Niekiedy jednakże na naszym wydziale czy też kierunku brak osób którzy wykonują akurat to, co akurat nas by interesowało. Co w takim przypadku uczynić? Rzecz jasna wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak prostą kwestią, jednakże przy odrobinie zacięcia i pomocy choć paru ludzi zaintrygowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po paru dniach to, co potrzebne, innymi słowy formalności, donoszenie papierów, wypatrywanie wolnej sali będzie wam już bardzo dobrze znajome a w dodatku zaczniecie się trudnić tym, co lekkie – wymyślaniem logo, postanawianiem czy wolicie wysuwać się poprzez kubki z wpisem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Istotną kwestią będzie przekazanie do publicznej wiadomości faktu waszego istnienia. Ogłaszajcie się zatem – w akademickiej gazetce, poprzez kreatywne plakaty przyciągające wzrok, z wykorzystaniem wywiadów w radiu studenckim. Aranżujcie wydarzenia a w dodatku inspirujcie wszystkich do wniknięcia w wasze szeregi – kilka wycieczek a także przyjęć stanowczo powinna zachęcić rzesze ludzi do zbudowania z wami czegoś wystrzałowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wspomniane wcześniej kubki z tekstem czy też czapki z waszymi rysunkami. Z pewnością nie pożałujecie a także zyskacie spore zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.